GÜNCEL

2018 Volkswagen Golf Özellikleri

2018 Volkswagen Golf

New York Otomobil Fuarı bu yıl Volkswagen Golf çekiciliğine sahne oldu. 2018 Volkswagen Golf, yeni kozmetik ve donanımsal gelişmeler ile birlikte Alltrack, SportWagen, GTI ve Golf R modelleri ile karşımıza çıkıyor. Araçtaki teknolojik gelişmeler sürücüler için ayrı bir avantaj olarak karşımızda.

Yeni VW aracı fuarın en gözde araçlarından oldu. Zaten Türkiye’nin en çok kullanılan marka ve modellerinden biri olan ve gençler için cazibe merkezi olan bu model yeni yılda da beklentileri karşılayacak diyebiliriz.

2018 Volkswagen Golf İç Tasarım ve Diğer Özellikleri

2018 Volkswagen Golf İç Tasarım

Yine 2017 yılında yenilenmiş özellikleri ile karşımıza çıkan 2017 eGolf, 2018 yılı ile de yenilenmiş ön tampon ve ızgaralar ile birlikte gündüz farkları ile LED arka lambalar bulunuyor. Önceki dönemlerde de isteğe bağlı Xenon farlar, GTI, Golf R gibi modellerde standart kolay kullanılabilir LED seçenekleri değiştirilebilir ve eklenebilir özellikler.

Yeni model de ekstra renk seçenekleri dışında yenilenmiş jantlarda bulunuyor. 5 inç merkezi dijital ekran, 6.5 inç olarak revize edilirken bu boyut SE ve SEL sınıflarında da 8 inç olarak karşımızda.

Otomatil acil durum freni, yaya takip sistemi, kaza uyarı ve kör alan uyarı sistemi gibi özellikler de yeni araç ile sunuluyor.

2018 Volkswagen Golf Motor Özellikleri

2018 model Golf, 2.0 turbo TSI motor seçeneği de bulunuyor. Ayrıca 210’dan 220’ye revize edilmiş Performans Paketi de bulunuyor. Golf / Golf Alltrack / Golf SportWagen modelleri 170 beygir gücüne sahip. 1.8 litre turbo TSI 4 silindirli motora sahip Golf R, 2.0 motor TSI turbo seçeneğine de sahip.

Benzer yazılar

1 Yorum

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir