GÜNCEL

Jeep Grand Wagoneer 2019 Ön İzleme

2019 Jeep Grand Wagoneer

Dünyaca ünlü Amerika otomobil üreticisi Jeep, yeni popüler arazi aracı Wagoneer ile yeniden çıkış istiyor. Grand Cherokee de yenilemek isteyen Jeep, 2019 yılına Jeep Grand Wagoneer ile girmeyi planlıyor. Henüz net bir bilgi olmasa da ilk söylentilere göre Wagoneer, SUV tarzı geleneksel bir görünüme sahip olacak.

Jeep Grand Wagoneer, eski ve yeni tasarımı birleştirmeyi planlıyor. Yeni nesil çizgiler ile geleneksel görünümü bir araya getirecek olan bu araç, 2019 yılında Jeep için yeni bir dönüm noktası olacak.

2019 Jeep Grand Wagoneer İç Tasarım

2019 Jeep Grand Wagoneer

2019 yılında yollarda göreceğimiz Jeep Grand Wagoneer, iç tasarımı hakkında herhangi bir görüntü paylaşılmadı. Ancak hem üst sınıf rakipleriyle rekabet edebilmesi hem de geleneği koruması açısından Grand Cherokee iç tasarımının izlerini taşıyacağını söyleyebiliriz. En basitinden deri koltuklar olacağını söyleyebiliriz. Yine ön tarafının geniş olacağını da ekleyebiliriz. Yine iç tavan genişliğinin de yüksek olacağını söyleyebiliriz.

 2019 Jeep Grand Wagoneer Donanım Gücü

2019 Jeep Grand Wagoneer

Jeewp Wagoneer, motor gücü ve donanım aksamıyla dikkat çekiyor. 4.2 motor gücü ve V-6 silindir hacmi ile de rakiplerine göz dağı veriyor. Ancak buradaki sorun şu ki uzmanların ilk görüşleri motor hacminin tork gücünün az kaldığı ve 5.7 motor ve V-6 silindir hacmi olması ve 8 vitesli otomatik şanzıman ile gelmesi yönünde. Bunun yanı sıra da 4 x 4 sistemi hakkında henüz bir bilgilendirme bulunmuyor.

2019 Jeep Grand Wagoneer Hybrid Olabilir!

Wagoneer, dizel olmasının yanı sıra da Hybrid olması da söz konusu. Ancak bu kesin bir durum değil. Eğer Hybrid söz konusu olursa V-8 silindir hacimli motor ve yüksek şarj aleti olacağı yönünde.

2019 Jeep Grand Wagoneer Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Çok kesin bilgiler bulunmamakla birlikte Jeep Grand Wagoneer çıkış tarihi hakkında bir bulgu yok. Ancak fiyatının 55.000 £ ile 90.000 £ arasında olması bekleniyor.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir