GÜNCEL

Kia Cee’d 2018 Fiyatı ve Araç Özellikleri

Kia Cee'd 2018

Üçüncü nesil olarak tanıtılan Güney Kore Otomotiv devi Kia’nın son modeli adını proceed konseptini baz alarak kazanmıştır. Bu konsept sonrası tanıtılan yeni aracın ismi Kia Cee’d olarak karşımıza çıkmaktadır. 2018 yılının Mart ayında bir otomobil fuarında ilk olarak görücüye çıkması beklenmektedir.

Henüz tam anlamıyla tanıtımı gerçekleşmemiş ve otomobil tutkunları ile karşılaşmamış olsa da Kia Cee’d 2018 şimdiden tanıtımda ve basında yer alan fotoğrafları ve özellikleri ile dikkatleri üzerine toplamıştır.

Mükemmel Kullanıcı Deneyimi

Kia Cee’d 2018 ilk olarak kullanıcıya mükemmel bir uyum vaat etmektedir. Bu uyumu tam led farları ile desteklemektedir. Rakiplerine nazaran direksiyonunda daha fazla düğmeye yer veren Kia Cee’d bu alanda da bir adım öne geçmektedir.

Kia Cee'd İç Görünüm

Çok sade olarak kabul edilmese de göz yormayan bir iç dizayna sahiptir. Pazara 3 veya 4 silindirli turbo motor ile giriş yapması beklenmektedir. 120 ile 140 beygir arası motor gücü kullanıcıya sunulmaktadır. Hacım ağırlığı kullanıcıya 1.4 veya 1.6 şeklinde seçim şansı bırakacaktır. 6 ileri manuel ile 7 ileri otomatik şanzıman seçenekleri vardır. Dış yapı dizaynlar ise karşımıza öncelikle cam tavan çıkmaktadır. Bagaj alanında ise bir iyileştirmeye gittiklerini söylemek mümkündür. Üretilen bu aracın yakıt tüketimi oldukça iyi derecededir.

Birçok arabada bulunan ve günümüzde artık basit bir teknoloji olarak sunulan birçok araç içi özelliği de Kia Cee’d 2018 modelinde de yer almaktadır. Bunlardan bazıları ön ve arka park sensörü, yol bilgisayarı, geri görüş kamerası, ekonomik sürüş modu, yokuş kalkış desteği olarak söylenebilir. Aracın Türkiye için tahmini fiyatını söylemek gerekirse bu fiyat aralığı muhtemelen 95 bin Türk Lirası ile 120 bin Türk Lirası arasında değişiklik göstermektedir.

Kia Cee'd Dış Görünüm

Güney Kore otomotiv sektörünün devi haline gelen Kia cee’d modeliyle kullanıcıların ve araç sahiplerinin şimdiden dikkatini üzerine toplamış görülmektedir. Bizde otomobil tutkusu olan ve yeni bir araç almak isteyen vatandaşlara Kia Cee’d 2018 modelini gönül rahatlığı ile tavsiye ediyoruz. Oldukça yenilikçi ve dikkat çeken bir model olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir