GÜNCEL

Mercedes E 300 Cabriolet AMG

Mercedes’in Cabrio sınıfında yer alan modeli E 300; gerek konforu, açık havayı yaşatan keyifli dizaynı, sürüş dinamiği ile dikkat çekiyor. 4 mevsimde de kullanışlılık özelliği gösteren Mercedes E 300; araba sahiplerinin baharı da yazı da kışı da keyif içerisinde yaşamaları adına özel olarak tasarlanmıştır. Cabrio özelliği sayesinde sadece üstü açılan yazlık bir araba değil, üzeri kapalıyken de kış aylarında sürüş konforu ve dinamiği üst seviyede olan bir araç olarak öne çıkıyor.

Mercedes E 300; S serisi Cabrio araçta yer alan birtakım izleri de üzerinde taşımıyor değil. Ancak bu modelden esinlenerek, daha etkileyici bir şekilde, konforu üst seviyede olacak biçimde tasarlanmıştır. Bir önceki C serisinden daha uzun, daha fazla aks mesafesine sahip olan ve daha yüksek olan bu araç; daha iri görünümü ile adeta ben buradayım diyor. Boyutunun daha büyük olması; içerisinde rahat bir alanı barındırmasında büyük bir etkendir. Gösterişli ve ferah bir araba olan Mercedes E 300; Mercedes’in ne kadar konforlu bir marka olduğunu gösterecek cinsten.

Otomobil haberleri son dakika içerisinde yerini alan Mercedes’in E serisinin yeni modeli 300 Cabrio ile siz de sürüş konforuna ulaşacak ve iç hacmi oldukça geniş olan bu arabada rahat edeceksiniz. Fiyatları henüz belli olmasa da, dizaynı ve işçiliğine bakıldığı zaman, yüksek olacağı tahmin ediliyor.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir