GÜNCEL

Porsche 718 Cayman Test Edildi

Piyasada yer almaya başladığı dönemden bu yana, sıradan bir araba olmadığını açık ve net bir şekilde gösteren Porsche; yeni modellerini piyasaya sürerek, araba dünyasına adını altın harflerle yazdırmaya devam ediyor. Son olarak Porsche 718 Cayman için test sürüşü yapıldı ve sorunsuz geçen bu sürüşten dikkat çeken birçok detay öne çıktı. 2.0 litrelik 4 silindirli turbo motora sahip olan yeni model Porsche; benzinli olarak karşımızda.

Otomobil dünyasında yenilikler katan bir araba markası olmayı başaran Porsche’nin yeni modeli, spor araba tutkunları için bulunmaz bir fırsat. 2 kişilik spor araba markası olarak dikkat çeken bu model; 718 GTR Coupe’den yola çıkılarak, üretilmiş bir modeldir. Cayman ve Boxster olarak 2 farklı şekilde karşımıza çıkan Porsche 718; siyah egzoz çıkışı ile adeta nostaljik bir görünümü de bizlere sunuyor. 20 inç jant boyutu ve karartılmış stop lambaları ile çok farklı bir görünüme sahip. Spor araba görünümü oluşturulmak için araba üzerinde bayağı bir uğraşılmış gibi duruyor.

Porsche 718 Cayman ve Boxster’da öne çıkan bir başka detay ise; kapıların hafif oluşu ve yüksek tavanı ile uzun boylular için de özel bir donanımı bünyesinde barındırıyor olmasıdır. Geniş bir iç hacmi ile 2 kişi için ideal bir spor araba konumunda olan bu model; iç mekan dizaynının kalitesi ile de kusursuz bir tarzda.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir